AliExpress Ozon Kaspi

E-komercijas tirdzniecība

Ekskluzīvs komerciālais piedāvājums mūsu partneriem

Mēs piedāvājam jums iekļūt trīs lielākajos Krievijas un Kazahstānas tirgos:

AliExpress TMall Russia, OZON и Kaspi

Reģistrējot savu zīmolu iepriekš minētajās platformās, jūsu uzņēmums iegūst iespēju piegādāt preces tieši no noliktavas Latvijā līdz pircējam, vienīgais, kas jādara, ir jānorāda platformā izsekošanas numurs, lai pircējs varētu izsekot sūtījumam. 

 Mēs esam jūsu tehniskais partneris:

  • platformā izveidojam produktu kartes,
  • izvēlamies atslēgvārdus,
  • reklamējam jūsu produktus,
  • reģistrējam kartes dalībai akcijās,
  • analizējam konkurentu preču satura un cenas politiku,
  • formulējam visefektīvāko pārdošanas stratēģiju
  • nodrošinam tehniskos pakalpojumus saziņai ar Krievijas klientiem.

Kā arī nodrošinam jūsu uzņēmumam caurredzamu, caurspīdīgu pārdošanas kontroles sistēmu. Mūsu pakalpojumu izmaksas ir USD 1000 mēnesī (vienas platformas uzturēšana) vai 7% no apgrozījuma, atkarībā no tā, kas ir lielāks.

Lai palielinātu OZON, Aliexpress un Kaspi pārdošanas apjomus, mēs klientiem nodrošinam arī reklāmas pakalpojumus Krievijā. Mums ir piekļuves programma krievijas sociālajiem tīkliem (YouTube, Instagram, Yandex.Zen, Mail Pulse utt.), kā arī strādājam ar Krievijas blogeriem.

Mēs priecāsimies ar jums sadarboties!

Izstrāde
SIA „Ilior” 2014. gada 30.jūnijā noslēdza līgumu Nr. KPFI-15.3/92 ar SIA "Vides investīciju fonds" un Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju par projekta „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai SIA ILIOR ēkā Rankas iela 4a, Rīga” īstenošanu. Projekta mērķis ir samazināt uzņēmuma radītās oglekļa dioksīda emisijas.

Projekta īstenošanas rezultātā tiks panākts CO2 emisiju samazinājums 54,295 tonnas gadā. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 226 324,26 EUR. KPFI finansē 54,892776 % no attiecināmajām izmaksām, t.i., 124 235,67 EUR. SIA “Ilior” līdzfinansējums ir 45,107224% no attiecināmajām izmaksām.

„SIA "ILIOR" 2012. gada 17. augustā noslēgtā līguma Nr. L-ĀTA-12-1095 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "SIA "ILIOR" dalība starptautiskās izstādēs" īstenošanu ietvaros, ir veiksmīgi pabeigusi pēdējo aktivitāti - dalība starptautiskā izstādē TRANSPORT LOGISTIC 2013.”